Kannusalin ja Nekan yhteystiedot

Kannusali ja Nekka sijaitsevat Espoon keskuksessa aivan rautatieaseman tuntumassa, Kannusillanmäen väestönsuojan yhteydessä. Niiden käyttöä hallinnoi Espoon kaupungin tapahtuma- ja kulttuuripalvelut. 

Katuosoite: Kannusillankatu 4, 02770 Espoo, Espoon keskus

Postiosoite: PL 77307, 02070 Espoon Kaupunki

Kannusalin ja Nekan tilavuokraukset: Simppu Silaste, käyttömestari, puh. 050 594 2755 (ark. klo 9-17)

KannuKinon toiminta: Auli Jaatinen, kulttuurituottaja, auli.jaatinen(at)espoo.fi, puh. 050 5356 119, KannuKinon lipunmyynti esityspäivinä, puh. 043 8259 307.

KannuKinon lipunmyynti esityspäivinä, puh. 043 8259 307.
 

Kannusalin henkilökunta:

Talon toimintaa ja yleisötapahtumia koskevat tiedustelut: kannusali@espoo.fi

Simppu Silaste, käyttöpäällikkö (esitystekniikka, tilavuokraukset)
 p. 050 594 2755
simppu.silaste@espoo.fi

Jari Puhakka, tuotantojärjestäjä (valo- ja ääniteknikko)
 p. 043 826 6117
jari.puhakka@espoo.fi

Auli Jaatinen, kulttuurituottaja (KannuKino, elokuvatoiminta)
 p. 050 5356 119
auli.jaatinen@espoo.fi

Mette Almay, kulttuurituottaja
p. 0503436772
mette.almay@espoo.fi

Sanna Uuksulainen, viestintäasiantuntija (Kannusalin viestintä & tapahtuma- ja kulttuuripalveluiden viestinnän yhteyshenkilö)
p. 043 826 5267
sanna.uuksulainen@espoo.fi 

Eemeli Lehessalo, tuotantojärjestäjä
p. 040 357 9980
eemeli.lehessalo@espoo.fi

Hamza Amarouche
Projektituottaja
p. 043 825 9307
hamza.amarouche@espoo.fi

Kannusillanmäen väestönsuojan vahtimestarit: 050 368 7931

Löytötavarat:  Tiedustelut arkisin, puh. 050 368 7931